Strihanie

Kadernícke služby pre psov sú dôležitou súčasťou starostlivosti o psov a zahŕňajú rôzne služby zamerané na starostlivosť o srsť a vzhľad psa. Tu je niekoľko typických služieb, ktoré ponúkame

 • Strihanie srsti: Strihanie srsti je jednou z najbežnejších kaderníckych služieb pre psov. Zahrňuje strihanie a upravovanie srsti podľa požiadaviek majiteľa a štýlu plemena.
 • Kúpanie a ošetrovanie srsti: Kúpanie a ošetrovanie srsti je ďalšou dôležitou službou, ktorá zahŕňa umývanie, čistenie a ošetrovanie srsti špeciálnymi šampónmi a kondicionérmi.
 • Česanie a odstraňovanie chuchvalcov: Cesanie srsti je dôležité pre odstránenie chuchvalcov, prečesávanie splývajúcich vrstiev a udržiavanie srsti vo výbornej kondícii.
 • Strihanie pazúrov a čistenie uší: Kadernícke služby môžu zahŕňať aj strihanie pazúrov a čistenie uší, čo je dôležité pre udržanie zdravia a pohodlia psa.

Je dôležité vyhľadať kvalifikovaného a skúseného kaderníka pre psa, ktorý má dobré skúsenosti s prácou s rôznymi plemenami psov a je schopný poskytnúť služby podľa potrieb a požiadaviek vášho psa. Starostlivosť o srst je dôležitou súčasťou zdravia a pohody vášho psa, a preto je dôležité vybrať si spoľahlivého poskytovateľa kaderníckych služieb.

  Prihlásenie na odber noviniek


  O klinike

  Vybudovali sme prvú kliniku v Bardejove s celodennou prevádzkou a pohotovostnou službou

  Ordinačné hodiny

  Pondelok - Piatok:
  9.00 - 12.00 / 14.00 - 17.00
  Sobota: 8.00 - 10.00

  Kontakty

  Telefón: + 421 (0)905 748 042Jiráskova 16 • Bardejov
  vedľa predajne CITROENKontaktujte nás