+ 421 (0)905 748 0429.00 - 12.00 / 14.00 - 17.00
Jiráskova 16 • BardejovVedľa predajne CITROEN

Základná starostlivosť

Základná starostlivosť veterinárneho lekára o zvieratá je rovnako dôležitá ako starostlivosť majiteľov.

Základná starostlivosť veterinárneho lekára o zvieratá je rovnako dôležitá ako starostlivosť majiteľov.

Tu je niekoľko kľúčových aspektov starostlivosti veterinárneho lekára:

 1. Diagnostika a liečba:
  Staráme sa o diagnostiku a liečbu zdravotných problémov u zvierat. To zahŕňa vykonávanie vyšetrení, krvných testov, rontgenových snímok a ďalších diagnostických testov na identifikáciu chorôb a poranení.
 2. Vakcinácia a preventívna starostlivosť:
  Odporúčame a podávame vakcíny pre zvieratá na ochranu pred infekčnými chorobami. Okrem toho poskytujeme odporúčania týkajúce sa preventívnej starostlivosti, ako sú antiparazitárne liečby a odčervenie.
 3. Chirurgické zákroky:
  Vykonávame chirurgické zákroky na liečbu zranení, odstraňovanie nádorov, sterilizáciu a kastráciu zvierat. Zabezpečuje bezpečný a efektívny priebeh operácie a poskytuje starostlivosť počas doby zotavovania.
 4. Starostlivosť o výživu:
  Poskytujeme odporúčania týkajúce sa výživy a stravovania zvierat, ako aj starostlivosť o ich pohodu a dobrý životný štýl. To zahŕňa odporúčania týkajúce sa správnej stravy, cvičenia a environmentálnych potrieb zvierat.

Starostlivosť veterinárneho lekára je neodmysliteľná pre zachovanie zdravia a pohody zvierat a poskytuje dôležitú podporu a pomoc majiteľom v poskytovaní najlepšej starostlivosti o ich miláčikov.

Základná veterinárna starostlivosť

je kľúčová pre zachovanie zdravia domácich zvierat.

Je dôležité mať pravidelné návštevy veterinárneho lekára a dodržiavať odporúčania týkajúce sa starostlivosti o zvieratá, aby sa zabezpečila ich dlhá a zdravá existencia.

Základná veterinárna starostlivosť je súbor opatrení a poskytovaných služieb na udržanie zdravia a dobrého stavu zvierat. Patrí sem prevencia chorôb, diagnostika a liečba zranení a chorôb, očkovanie, vyšetrenia a starostlivosť o všeobecné zdravie zvierat.

Prihlásenie na odber noviniek


O klinike

Vybudovali sme prvú kliniku v Bardejove s celodennou prevádzkou a pohotovostnou službou

Ordinačné hodiny

Pondelok - Piatok:
9.00 - 12.00 / 14.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 10.00

Kontakty

Telefón: + 421 (0)905 748 042Jiráskova 16 • Bardejov
vedľa predajne CITROENKontaktujte nás